Versenyeredmények
|
|||||
---|---|---|---|---|---|
Verseny neve | Helyezés | Név | Évfolyam | Felkészítő tanár | |
BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY megyei forduló |
II. döntőbe jutott |
4negyed.hu: Barkó Márton, Barkó Zsófia, Bíró Anna Zorka, Kun Fruzsina | 3. k | Szarvas Márta | |
BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY megyei forduló |
IV. | Aranyos Bennfoglalók: Aczél Bence, Kovács Bertalan, Kovács Tamás, Reiger Hunor | 3. m | Szarvas Márta | |
BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY megyei forduló |
XII. | Számszakértők: Molnár Dominik, Szabó Tamás, Takács Benedek Márk, Vitályos Dála | 3. n | Lajtos Ágnes | |
BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY megyei forduló |
II. döntőbe jutott |
Goldenbee: Bérczes Attila, Dankai Panka Emma, Hegymegi Tamás, Lieber Hanna | 4. m | Kukk Ibolya | |
BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY megyei forduló |
IX. | Aranyág: Hidvégi Jázmin Hanga, Juhász Nóra Kata, Osztotics Kinga Boróka, Szilágyi Lilla | 4. n | Rácz Ildikó | |
BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY megyei forduló |
XIV. | AranyoSOKK: Matkó Melitta, Pallér Viola, Tallárom Noémi, Vámosi Ádám | 4. k | Tóth Tünde | |
Debreceni Nagyerdőért Természetvédelmi és Kulturális Egyesület "Erdők ölelése, vizek csobogása" című magyarországi és határon túli irodalmi pályázatán vers kategóriában 6-9 éves kategória |
V. | Maródi Gréta | 3. n | ||
A HEBE Kft. 2022. nyarán meghirdetett országos nyári olvasóversenyen 1.és 2.osztályos szinten |
I. | Kotsis Előd Vencel | 3. n | ||
Baltazár Dezső Református Általános Iskola és a Hajdúböszörményi Sakkozók Egyesülete által rendezett IV. Játssz Ma! Kupa Tehetségkutaató Sakkverseny U8 korcsoport leány kategória |
II. |
Miskolci Luna
|
|||
Az Év Tánca/Dance Stage Nemzetközi Táncversenyek | kiemelt arany |
Boda Beáta
|
3. m | ||
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny megyei forduló | IV. | Nyelvszakértők: Szabó Tamás, Szűcs Marcell, Talács Benedek Márk, Vitályos Dála | 3. n | Hamarné Kenéz Anikó | |
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny megyei forduló | VI. | Eszes 4-es: Aczél Bence, Boda Beáta, Reiger Hunor, Zsigmond Zalán | 3. m | Csobán Fanni | |
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny megyei forduló | XVIII. | Szófaragók: Juhász Katalin, Kerekes Nimród Ákos, Morvai-Fehér Lili, Zagyva Márk | 3. n | Hamarné Kenéz Anikó | |
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny megyei forduló | III. | Repülő Mókusok (országos döntőbe jutott): Hidvégi Jázmin Hanga, Osztotics Kinga Boróka, Szilágyi Lilla, Varga Emma Izabella | 4. n | Rácz Ildikó | |
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny megyei forduló | XIII. | Aranyalma: Metkó Melitta, Pallér Viola, Tallárom Noémi, Vámosi Ádám | 4. k | Gönczi Katalin | |
Medve Szabadtéri Matekverseny, Koala ketegória | I. | Barna Benedek, Háj Péter Áron, Hegymegi Tamás | 4. m | Kukk Ibolya | |
BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY országos döntő |
IX. |
4negyed.hu: Barkó Márton, Barkó Zsófia, Bíró Anna Zorka, Kun Fruzsina
|
3. k | Szarvas Márta | |
Gondold újra! |
Különdíj | Boda Beáta, Kádár Hanna, Bunkóczi Luca, Balogh Dóra, Kovács Mirabella, Szabó-Bede Molli, Vaszló Márton, Tóth Eliza | 3. m | Csobán Fanni, Szarvas Márta | |
Gondold újra! megyei alkotópályázat, újrahasznosítás (Hajdeú-Bihar Megyei Pedagógiai Intézet) |
Elismerő oklevél | Albert Luca | 4. m | Baloghné Fancsali Ildikó | |
Gondold újra! megyei alkotópályázat, újrahasznosítás (Hajdú-Bihar Megyei Pedagógiai Intézet) |
II. díj | Drimba Péter, Harangi Csenge, Kotsis Előd Bercel, Kutas Máté, Maródi Gréta, Petrik Anna Dóra, Szűcs Réka, Tóth Emma, Vad Dániel | 3. n | Barna Istvánné | |
Ritmuscsapatok Akrobatikus Látványtáncok Országos Őszi Bajnoksága | III. (egyéni) |
Bartuska Bella | 2. n | ||
Ritmuscsapatok Akrobatikus Látványtáncok Országos Őszi Bajnoksága | III. (egyéni) |
Kádár Hanna (Bartuska Bella) |
3. m | ||
Reading in English megyei angol nyelvi olvasó verseny |
V. | Nádas Adél | 4. | Baloghné Fancsali Ildikó | |
Bolyai Természettudományi csapatverseny - körzeti forduló | VII. | Természet Barátok: Albert Luca, Dankai Panka Sára, Lieber Hanna, Szerze Zétény | 4. m | Lajtos Ágnes | |
Bolyai Természettudományi csapatverseny - körzeti forduló | IX. | Élet a vadonban: Matkó Melitta, Pallér Viola, Tallárom Noémi, Vámosi Ádám | 4. k | Lajtos Ágnes | |
Bolyai Természettudományi csapatverseny - körzeti forduló | XVIII. | Köri Kalózok: Hidvégi Jázmin Hanga, Szilágyi Lili, Varga Emma Izabella | 4. n | Lajtos Ágnes | |
Bolyai Természettudományi csapatverseny - körzeti forduló | XX. | Természet Tudósok: Horváth Lilla Nóra, Mazsu Sándor, Pótári Zsuzsa, Vágó Fanni | 4. k | Lajtos Ágnes | |
Szövegértési verseny Petőfi Sándor életéről | I. | Vida Emília Viktória | 3. k | Jószai Zoltán | |
Szövegértési verseny Petőfi Sándor életéről | II. | Reiger Hunor | 3. m | Csobán Fanni | |
Szövegértési verseny Petőfi Sándor életéről | II. | Kun Fruzsina | 3. k | Jószai Zoltán | |
Szövegértési verseny Petőfi Sándor életéről | III. | Boda Beáta | 3. m | Csobán Fanni | |
Szövegértési verseny Petőfi Sándor életéről | II. |
Osztotics Kinga Boróka A díjazottak
|
4. n | Rácz Ildikó | |
NyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny | V. | Havasi Nóra | 1. k | Gergelyné Király Krisztina | |
NyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny | V. | Szabó Béla Dominik | 2. m | Dobi Mária | |
NyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny | VI. | György Zoltán | 2. m | Dobi Mária | |
NyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny | VI. | Kovács Bertalan | 3. m | Csobán Fanni | |
NyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny | III. | Reiger Hunor | 3. m | Csobán Fanni | |
NyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny | I. | Vitályos Dála (országos döntőbe jutott) | 3. n | Hamarné Kenéz Anikó | |
NyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny | IV. | Varga Emma Izabella | 4. n | Rácz Ildikó | |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny vármegyei forduló | X. | Szabó Béla Dominik | 2. | Végváriné Molnár Judit | |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny vármegyei forduló | XI. | Vámosi Angéla | 2. | Végváriné Molnár Judit | |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny vármegyei forduló | XII. | Bányai - Márton Lilla | 2. | Ráczné Kocsorák Anikó | |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny vármegyei forduló | XVI. | Kovács Márton | 2. | Környeiné Hermann Ágnes | |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny vármegyei forduló | III. | Biró Anna Zorka | 3. | Szarvas Márta | |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny vármegyei forduló | XIX. | Reigre Hunor | 3. | Szarvas Márta | |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny vármegyei forduló | XV. | Bérczes Attila | 4. | Kukk Ibolya | |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny vármegyei forduló | XIX. | Czóbel Levente | 4. | Rácz Ildikó | |
Egyéni sakk diákolimpia vármegyei döntő | I. | Miskolczi Luna Bella | |||
"Kossuthos Kisokos Matematikaverseny" | I. | Koroknai Bendegúz | 3. m | Szarvas Márta | |
"Kossuthos Kisokos Matematikaverseny" | II. | Reiger Hunor | 3. m | Szarvas Márta | |
"Kossuthos Kisokos Matematikaverseny" | III. | Kun Fruzsina | 3. k | Szarvas Márta | |
"Kossuthos Kisokos Matematikaverseny" | I. | Lieber Hanna | 4. m | Kukk Ibolya | |
"Kossuthos Kisokos Matematikaverseny" | II. | Hadházy Ákos | 4. n | Rácz Ildikó | |
"Kossuthos Kisokos Matematikaverseny" | III. | Tallárom Noémi | 4. k | Tóth Tünde | |
"Szeresd A Földet! - országos levelezős környzetvédelmi projektverseny | I. |
Albert Luca, Lieber Hanna, Tóth Panna
|
4. m | Kukk Ibolya | |
"Szeresd A Földet! - országos levelezős környzetvédelmi projektverseny | I. |
Csordás Nelli, Debreceni Kata, Nádas Adél
|
4. m | Kukk Ibolya | |
"Szeresd A Földet! - országos levelezős környzetvédelmi projektverseny | I. |
Háj Péter Áron, Mázló Levente, Szőke Vilmos
|
4. m | Kukk Ibolya | |
Pénzfutam Szabadtéri Kalandjáték | gyémánt rang |
Térkép Matek csapat: Lieber Hanna, Nádas Adél, Tóth Panna
|
4. m | Kukk Ibolya | |
Pénzfutam Szabadtéri Kalandjáték | gyémánt rang |
Many Money csapat: Barna Benedek, Háj Péter Áron, Hegymegi Tamás
|
4. m | Kukk Ibolya | |
Magyar Divat- és Sporttánc Szövetség táncversenye, gyermek show szóló női A kategória | II. |
Bartuska Bella Tejszínhab koreográfia
|
|||
Tenisz Play&Stay Kupa Eger, F10-es korosztály | I. | Czóbel Levente | 4. n | ||
Tenisz Play&Stay Kupa Debrecen, F10-es korosztály | I. | Czóbel Levente | 4. n | ||
Tenisz Mikulás Kupa Budapest, F10-es korosztály | III. | Czóbel Levente (vegyespáros) | 4. n | ||
Tenisz Fortuna Kupa Budapest, F12-es korosztály | III. | Czóbel Levente | 4. n | ||
Tenisz F12-es Korosztályos Fedettpályás Bajnokság | legjobb 32 | Czóbel Levente | 4. n | ||
Labdarúgás (Olasz Focisuli - U11-es korosztály) Mikulás kupa nemzetközi labdarúgó torna | I. | Czóbel Levente | 4. n | ||
Labdarúgás (Olasz Focisuli - U11-es korosztály) CFT Winter Cup, Vranov | I. | Czóbel Levente | 4. n | ||
Labdarúgás (Olasz Focisuli - U11-es korosztály) Monor Kupa | I. (gólkirály) | Czóbel Levente | 4.n | ||
Atlétika verseny, Debrecen: távolugrás | II. | Asztalos István | 4. n | ||
Atlétika verseny, Debrecen: 60 m-es síkfutás | II. | Asztalos István | 4. n | ||
Kyokushin karate Országos Diákolimpia területi elődöntő Gyöngyös, Küzdelem | I. | Remenyik Dániel | 4. n | ||
Kyokushin karate Országos Diákolimpia területi elődöntő Gyöngyös, Formagyakorlat | III. | Remenyik Dániel | 4. n | ||
Országos Szertornabajnokság | XI. | Berki Olivér (csapat) | 4. n | ||
Országos Szertornabajnokság | XXVIII. | Berki Olivér (egyéni) | 4. n | ||
UWSKF Kempo Világkupa Gi földharc - 24 kg | I. | György Zoltán | 2. m | ||
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny vármegyei forduló | V. | Szabó Béla Dominik | 2. m | Végváriné Molnár Judit | |
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny vármegyei forduló | IX. | Kovács Márton | 2. | Környeiné Hermann Ágnes | |
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny vármegyei forduló | XX. | Tóth Árpád | 2. | Környeiné Hermann Ágnes | |
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny vármegyei forduló | VIII. | Kun Fruzsina | 3. | Szarvas Márta | |
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny vármegyei forduló | XI. | Biró Anna Zorka | 3. | Szarvas Márta | |
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny vármegyei forduló | XVI. | Reiger Hunor | 3. | Szarvas Márta | |
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny vármegyei forduló | XVI. | Molnár Dominik | 3. | Lajtos Ágnes | |
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny vármegyei forduló | XIX. | Aczél Bence Kristóf | 3. | Szarvas Márta | |
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny vármegyei forduló | XIX. | Lukács Zoltán | 3. | Szarvas Márta | |
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny vármegyei forduló | XV. | Czóbel Levente | 4. n | Rácz Anikó | |
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny vármegyei forduló | XX. | Lieber Hanna | 4. | Kukk Ibolya | |
NyelvÉsz országos anyanyelvi verseny |
A 2. m osztály elnyerte a NyelvÉsz Barátok Közössége 2023 díjat. |
2. m | |||
Szlovák Jégkorong Torna "Martin Cup 2023" Debreceni Hoki Klub | III. | Hadházy Ákos (csapatban) | 4. n | ||
Szertorna Diákolimpia | I. | Kökényesi Kira | 2. k | ||
Szertorna Országos elődöntő | V. | Kökényesi Kira (egyéni) | 2. k | ||
Szertorna Országos elődöntő | I. | Kökényesi Kira (csapat) | 2. k | ||
Sakk Diákolimpia vármegyei forduló (Hajdú-Bihar vármegye) | V. | Sztretye Milán | 2. k | ||
Sakk Diákolimpia (Hajdú-Bihar vármegye) | II. | Tóth Emma | 3. n | ||
"Szeresd A Földet! - országos levelezős környzetvédelmi projektverseny | I. | Kotsis Előd Bercel | 3. n | ||
Regionális Cselgáncs rangsorverseny, Miskolc | I. | Deák Bence | 4. n | ||
Budaörs Kupa cselgáncs regionális rangsorverseny | V. | Deák Bence | 4. n | ||
IV. Regionális klarinét-szaxofon verseny I. korcsoport | III. | Gencsi Kristóf | 4. n | ||
Országos Uszonyos Úszóbajnokság 4*50 váltó | I. | Tóth Emma (csapat) | 3. n | ||
Szertorna Diákolimpia vármegyei forduló | I. | Harangi Csenge | 3. n | ||
Akrobatikus Rock and Roll Magyar Bajnokság | IV. | Kossa Ádám (páros) | 3. n | ||
Országos Akrobatikus Rock and Roll Bajnokság | VII. | Kossa Ádám (páros) | 3. n | ||
Akrobatikus Rock and Roll Világkupa | X. | Kossa Ádám (páros) | 3. n | ||
Magyar Divat- és Sporttánc Szövetség táncversenye, gyermek show formáció kategória, Pénzérmék koreográfia | I. | Petrik Anna | 3. n | ||
II. International Cup in Modern Dance Hungary, fantasy gyermek show formáció kategória, Pénzérmék koreográfia | I. | Petrik Anna | 3. n | ||
Magyar Tornaszövetség Aerobic Magyar Kupa döntő Challange UP 4. Országos Bajnokság | II. |
Nagy Molli
|
2. n | ||
Revolution Dance Cup Nemzetközi Minősítő Táncverseny, egyéni B gyerek kategória | Bronz minősítés | Őri Lilla | 4. n | ||
Basic UP4 trió Basic Aerobik UP4 csoport | I. |
Nagy Molli
|
2. n | ||
Magyar Kupa 1. forduló, Budapest Basic Aerobik UP4 Csoport | III. | Áts Anna Lia | 1. n | ||
Magyar Kupa 1. forduló, Budapest Basic Aerobik UP4 Csoport | III. |
Nagy Molli
|
2. n | ||
International Dance Open nemzetközi verseny, Kassa | I. | Bartuska Bella | 2. n | ||
International Dance Open nemzetközi verseny, Kassa | VI. |
Kádár Hanna |
3. m | ||
Országos Mazsorett Fesztivál, Szeghalom | Kiemelt arany oklevél |
Havasi Nóra (Varázs csoport) |
1. k | ||
Diamond Fitness SE Gyermek Fitness Verseny, Kaposvár | II. |
Debreceni Dorka |
2. n | ||
Intermational Dance Open, Kassa | I. | Boda Beáta (Black csoport, Save us, save them) | 3. m | ||
Intermational Dance Open, Kassa | I. |
Boda Beáta (Black csoport, Wonderland)
|
3. m | ||
Intermational Dance Open, Kassa | Bronz érem |
Balogh Lili (Pumukli koreográfia)
|
1. k | ||
MOZAIK Országos Tanulmányi Verseny, matematika | IV. | Reiger Hunor | 3. m | ||
MOZAIK Országos Tanulmányi Verseny, anyanyelv | VI. |
Reiger Hunor
|
3. m | ||
MOZAIK Országos Tanulmányi Verseny, irodalom | X. |
Kádár Hanna
|
3. m | ||
Országos Torna Diákolimpia, II .korcsoport B kategória, lánycsapat | I. |
Harangi Csenge
|
3. n | ||
Mozaik Országos Tanulmányi Verseny SCIENCE 3-4. kategória | I. |
Maródi Gréta
|
3. n | ||
XXIX. Varázsceruza megyei helyesíró verseny | VII. |
Vitályos Dála
|
3. n | Hamarné Kenéz Anikó | |
XXIX. Varázsceruza megyei helyesíró verseny | IX. | Kun Fruzsina | 3. k | Jószai Zoltán | |
XVII. Megyei Versfesztivál | Ezüst minősítés | Csordás Nelli | 4. m | Kukk Ibolya | |
XVII. Megyei Versfesztivál | Ezüst minősítés | Lieber Hanna | 4. m | Kukk Ibolya | |
Az év tánca 2023 Nemzetközi Minősítő és Díjkiosztó Táncművészeti Verseny | Arany minősítés, Az Év táncosai Kupa |
Pajkos Mia
|
1. k | ||
Piruett év táncosai: Pajkos Mia (1. k), Budai Bora (1. k), Varga-Máró Mira (2. k), Kovács Petra (2. k), Szegedi Luca (1. n) |
|||||
Országos Karate / KATA Bajnokság gyerek 2 kategória | I. |
Szűcs Marcell
|
3. n | ||
Akrobatikus Rock and Roll Kelet-magyarországi területi verseny | II. |
Kossa Ádám (páros)
|
3. n | ||
Nyelvész Anyanyelvi Tanulmányi Verseny Országos döntő | VII. |
Vitályos Dála
|
3. n | Hamarné Kenéz Anikó | |
XI. Abigél Országos Minősítő Táncfesztivál Tandem duó | Ezüst minősítés |
Petrik Anna (3. n), Kádár Hanna (3. m)
|
3. évf. | ||
Akrobatikus Rock and Roll országos verseny (páros) | III. | Kossa Ádám | 3. n | ||
XI. Abigél országos minősülő táncfesztivál | Arany minősítés |
Balogh Lili (1. k), Bartuska Bella (2. n), Kádár Hanna (3. m), Petrik Anna Dóra (3. m), Áts Anna (1. n) |
|||
Cseperedők Természettudományi Versenye (CSETT) | I. | Kun Fruzsina | 3 .k | Szarvas Márta | |
Cseperedők Természettudományi Versenye (CSETT) | II. | Biró Anna Zorka | 3. k | Szarvas Márta | |
Cseperedők Természettudományi Versenye (CSETT) | III. | Szűcs Marcell | 3. n | Szarvas Márta | |
Cseperedők Természettudományi Versenye (CSETT) | IV. | Balázs Ádám | 3. n | Szarvas Márta | |
Cseperedők Természettudományi Versenye (CSETT) | V. | Barkó Zsófia | 3. k | Szarvas Márta | |
Cseperedők Természettudományi Versenye (CSETT) | V. | Kovács Bertalan | 3. m | Szarvas Márta | |
Cseperedők Természettudományi Versenye (CSETT) | V. | Varga Liliána | 3. k | Szarvas Márta | |
Cseperedők Természettudományi Versenye (CSETT) | I. | Varga Emma Izabella | 4. n | Lajtos Ágnes | |
Cseperedők Természettudományi Versenye (CSETT) | II. | Tallárom Noémi | 4. k | Lajtos Ágnes | |
Cseperedők Természettudományi Versenye (CSETT) | III. | Horváth Lilla Nóra | 4. k | Lajtos Ágnes | |
Cseperedők Természettudományi Versenye (CSETT) | IV. | Szerze Zétény | 4. n | Lajtos Ágnes | |
Cseperedők Természettudományi Versenye (CSETT) | V. | Hidvégi Jázmin Hanga | 4. n | Lajtos Ágnes | |
Cseperedők Természettudományi Versenye (CSETT) | V. | Matkó Melitta | 4. k | Lajtos Ágnes | |
Medve Szabadtéri Matekverseny, Koala ketegória | I. | Osztotics Kinga Boróka, Szilágyi Lilla, Varga Emma Izabella | 4. n | Rácz Ildikó | |
Medve Szabadtéri Matekverseny, Koala ketegória | II. | Czóbel Levente, Fülöp Tamás, S.Tóth Gergő | 4. n | Rácz Ildikó | |
Medve Szabadtéri Matekverseny, Koala ketegória | IV. | Dankai Panka, Lieber Hanna, Vrancsik Alma Lívia | 4. m | Kukk Ibolya | |
Medve Szabadtéri Matekverseny, Koala ketegória | V. | Juhász Nóra Kata, Szűcs Petra, Zádori Csnege | 4. n | Rácz Ildikó | |
Medve Szabadtéri Matekverseny, Koala ketegória | VI. | Balogh Lóránt, Borbély Dénes, Deák Bence | 4. n | Rácz Ildikó | |
Bérczes Jenő Matematika Emlékverseny országos döntő | I. |
Bérczes Attila
|
4. m | Kukk Ibolya | |
Diáklimpia országos döntő Akrobatikus Rock and roll, páros, gyerek A kategória | III. |
Kossa Ádám (Jakab Dóra, Kiskossuth 2. b)
|
3. n | ||
Medve Szabadtéri Matek Csapatverseny, Koala ketegória, Arany Medve rang | I. |
Osztotics Kinga Boróka, Szilágyi Lilla, Varga Emma Izabella
|
|||
Medve Szabadtéri Matek Csapatverseny, Koala ketegória, Arany Medve rang | II. |
Czóbel Levente, Fülöp Tamás, S. Tóth Gergő
|
4. n | ||
Bendegúz Akadémia Tudásbajnokság országos döntő, szövegértés | III. |
Osztotics Kinga Boróka
|
4. n | ||
Nemzetközi minősülő táncverseny | Kiemelt Arany minősítés |
Bartuska Bella |
2. n | ||
Kis Zseni (Abacus) országos írásbeli tesztverseny | II. |
Bíró Anna
|
3. k | ||
Kis Zseni (Abacus) országos írásbeli tesztverseny | III. |
Szerze Zétény
|
4. m | ||
Nemzetközi Kenguru Mstematikaverseny | I. | Vámosi Angéla | 2. évf. | Végváriné Molnár Judit | |
Nemzetközi Kenguru Mstematikaverseny döntő |
nemzetközi I. |
Vámosi Angéla | 2. évf. | Végvári Molnár Judit | |
|
|||||
Verseny neve | Helyezés | Név | Évfolyam | Felkészítő tanár | |
Debreceni Nagyerdőért Természetvédelmi és Kulturális Egyesület "Erdők ölelése, vizek csobogása" |
II. |
Maródi Éda |
5. n | ||
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei forduló |
I. | Agymenők csapata (országos döntőbe jutott): Halczmann Zétény, Kerekes Zalán, Matkó Gréta, Ujvárosi Zsombor | 5. m | Kondorosi Gabriella | |
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei forduló |
XII. | Hetedikes hattyúcskák: Kánya Emma, Pál Brigitta, Szabó Jázmin | 7. n | Kondorosi Gabriella | |
Az U15-ös magyar labdarúgó válogatott kapusa |
Balogh T. Márk |
8. k | |||
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny megyei forduló |
I. | Agymenők (díjazott csapat): Halczman Zétény, Kerekes Zalán, Matkó Gréta, Ujvárosi Zsombor | 5. | Kondorosi Gabriella | |
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny megyei forduló |
XII. | Nagyokosok: Furó Liliána, Kenyhercz Lili, Zhang Dávid | 5. | Jónásné Visnyai Ágnes | |
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny megyei forduló |
XIV. | Kardos csapat: Berki zoé, Cserepes Eszter, Kánya Abigél, Kardos Rita | 5. | Vajdics Krisztina | |
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny megyei forduló |
XII. | Nyirodalmi aranyhalak: Furó Napsugár, Hidvégi Hanna, Szűcs Mira, Csontos Bálint | 6. | Dr. Hevessyné Husi Angéla | |
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny megyei forduló |
VIII. | Rebeka és a fiúk: Gencsi Dávid Sándor, Hlavacska Dénes, Szabó Zsolt Levente, Tallárom Rebeka Tímea | 7. | Dr. Hevessyné Husi Angéla | |
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny megyei forduló |
XII. | Hetedikes hattyúcskák: Kánya Emma, Pál Brigitta, Szabó Jázmin | 7. | Kondorosi Gabriella | |
Bolyai Matematika csapatverseny megyei forduló | IV. | Pozitív Srácok: Borsos Benedek, Tóth Ferenc Tamás, Tóth Róbert Gábor, Balázs Dénes | 6. m | Dr. Tóth Ágostonné Majoros Lívia | |
Bolyai Matematika csapatverseny megyei forduló | VIII. | L-me: Hegynegi Zsófia Kata, Kovács Sarolta, Nagy Léna Enikő, Takács Flórián Péter | 6. k | Dr. Szabóné Zavaczki Andrea | |
Bolyai Matematika csapatverseny megyei forduló | XI. | Okosokk: Aczél Emese, Gyöngy Zétény, Matkó Gréta, Szocska Zita | 5. m | Kovács Andrea | |
Reménység Kupa ShinKyokushin Karate gyakorló verseny |
II. |
Furó Liliána |
5. k | ||
Fazekas Mihály Általános Iskola által szervezett Megyei Idegennyelvi rejtvényfejtő verseny, Angol nyelv | V. | Belinszky Zsófia, Cservák Zaránd | 6. m | Nagy Zita | |
Fazekas Mihály Általános Iskola által szervezett Megyei Idegennyelvi rejtvényfejtő verseny, Angol nyelv | V. | Morvai-Fehér Luca, Magyar Dorottya | 7. m | Szotákné Hoppál Ibolya | |
Fazekas Mihály Általános Iskola által szervezett Megyei Idegennyelvi rejtvényfejtő verseny, Angol nyelv | IX. | Supák Bence, Kecskés Róbert | 8. k | Szotákné Hoppál Ibolya | |
Szabó Magda novellaíró pályázat - 2023 | Fődíj |
Drimba Izabella |
5. n | ||
Szabó Magda novellaíró pályázat - 2023 | I. |
Varga-Takács Hédi Varga-Takács Hédi: Júniusi_karácsony |
7. k | ||
Szabó Magda novellaíró pályázat - 2023 | II. |
Hlavacska Dénes |
7. k | ||
Szabó Magda novellaíró pályázat - 2023 | III. |
Horváth Noémi Horváth Noémi: Az_angyal_lelke |
6. n | ||
Szabó Magda novellaíró pályázat - 2023 | Különdíj |
Kardos Krisztina |
7. k | ||
Szabó Magda novellaíró pályázat - 2023 | Különdíj |
Maródi Éda Maródi Éda: Nem_tudom_hogy_fogjak_hozzá |
5. n | ||
Szabó Magda novellaíró pályázat - 2023 | Különdíj |
Nagy Gréta (Kossuth utcai feladatellátási hely) |
8. d | ||
Fazekas Mihály Általános Iskola által szervezett Megyei Idegennyelvi rejtvényfejtő verseny, Német nyelv | I. | Csontos Bálint, Furó Napsugár | 6. évf. | Mezőné Monoki Sophia | |
Fazekas Mihály Általános Iskola által szervezett Megyei Idegennyelvi rejtvényfejtő verseny, Német nyelv | III. | Kánya Emma, Szűcs Flóra | 7. évf. | Mezőné Monoki Sophia | |
Fazekas Mihály Általános Iskola által szervezett Megyei Idegennyelvi rejtvényfejtő verseny, Német nyelv | IV. | Áts András, Széles Abigél | 8. évf. | Mezőné Monoki Sophia | |
Reading in English megyei angol nyelvi olvasó verseny (Starter) |
I. | Gyöngy Zétény | 5. m | Szotákné Hoppál Ibolya | |
Reading in English megyei angol nyelvi olvasó verseny (Starter) |
VI. | Kerekes Zalán | 5. m | Szotákné Hoppál Ibolya | |
Reading in English megyei angol nyelvi olvasó verseny (Stage 4.) |
IV. | Magyar Dorottya | 7. m | Szotákné Hoppál Ibolya | |
Bolyai Természettudományi Csapatverseny területi forduló | III. | Éva néni palántái (döntőbe jutott): Gyöngy Zétény, Gyulai István, Lente Luca, Matkó Gréta | 5. m | Albi Éva | |
Bolyai Természettudományi Csapatverseny területi forduló |
III. |
Kisasszonyok (döntőbe jutott): Clemens Villő Eszter, Csernátory Hanna Blanka, Horváth Noémi Réka, Tar Liza | 6. m | Albi Éva | |
Bolyai Természettudományi Csapatverseny területi forduló | IV. | Kru-Kru: Balogh Marcell, Belinszky Zsófia, Kormos Balázs, Pál Eszter | 6. m - 6. n | Albi Éva | |
Bolyai Természettudományi Csapatverseny területi forduló | IX. | Szektorgyíkok: Csontos Bálint, Furó Napsugár, Molnár Tibor Zalán, Ortutay Viktor | 6. n | Albi Éva | |
Bolyai Természettudományi Csapatverseny területi forduló | XII. | Bambusz: Bohátka Máté, Kis Kátya Renáta, Kovács Sarolta, Póser Gréta | 6. k | Albé Éva | |
A Bolyai Természettudományi Csapatverseny Tanári fődíját Albi Éva tanárnő kapta. | |||||
Kazinczy "Szép Magyar Beszéd" verseny területi forduló | I. | Hlavacska Dénes | 7. k | dr. Hevessyné Husi Angéla | |
Standard és Latin-Amerikai Táncok Kelet-Magyarországi Területi Bajnoksága, Junior I. korcsoport, Latin kategória | I. | Maródi Éda | 5. n | ||
Standard és Latin-Amerikai Táncok Kelet-Magyarországi Területi Bajnoksága, Junior I. korcsoport, Standard kategória | II. | Maródi Éda | 5. n | ||
II. Vegyipari kémiaverseny (megyei csapatverseny) | IV. |
BórOK (Döntőbe jutott): Morvai-Fehér Luca, Simon Dóra, Szabó Petra
|
7. m | Szanics Anikó | |
II. Vegyipari kémiaverseny (megyei csapatverseny) | IX. | Kutató Kémikusok: Szanics Boglárka (8. n), Szentmiklósi Tamás (7. n) | 7-8. évf. | Szancis Aniikó | |
"Tiszán innen Dunán túl" osszágos népdaléneklési minősítési verseny vármegyei forduló | Bronz minősítés |
Takács Zsófia
|
5. m | Kádárné Tóth Anna | |
Arany Napok csapatverseny | I. | Csillogó habok (75 pont) | 5. n | ||
Arany Napok csapatverseny | II. | 5. káosztály (71,5 pont) | 5. k | ||
Arany Napok csapatverseny | III. | Márciusi ifjak (69 pont) | 5. m | ||
Arany Napok csapatverseny | I. | Aranyosok (76,5 pont) | 6. n | ||
Arany Napok csapatverseny | II. | Anyám tyúkjai (75 pont) | 6. m | ||
Arany Napok csapatverseny | III. | Szépségek és a szörnyeteg (73,5 pont) | 6. k | ||
Arany Napok csapatverseny | I. | Tintás pennák (76 pont) | 7. k | ||
Arany Napok csapatverseny | I. | Jancsi és Iluskák (76 pont) | 7. m | ||
Arany Napok csapatverseny | II. | Bajszos epigonok | 7. n | ||
Országos Történelem Verseny 7-8. vármegyei forduló | VI. | Szabó Zsolt Levente | 7. k | Jónásné Visnyai Ágnes | |
Országos Történelem Verseny 7-8. vármegyei forduló | XIV. | Tallárom Rebeka | 7. k | Jónásné Visnyai Ágnes | |
Bolyai Természettudományi csapatverseny országos döntő | VIII. |
Éva néni palántái: Gyöngy Zétény, Gyulai István, Lente Luca, Matkó Gréta
|
Albi Éva | ||
Bolyai Természettudományi csapatverseny országos döntő | XIV. |
Kisasszonyok: Clemens Villő Eszter, Csernátory Hanna Blanka, Horváth Noémi Réka, Tar Liza
|
Albi Éva | ||
Kazinczy "Szép Magyar Beszéd" verseny Tiszántúli regionális döntő | Kazinczy-jelvény bronz fokozat | Hlavacska Dénes | 7. k | Dr. Hevessyné Husi Angéla | |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny vármegyei forduló | IX. | Furó Liliána | 5. | Bellonné Gedeon Zsuzsanna | |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny vármegyei forduló | XIII. | Takács Zsófia | 5. | Kovács Andrea Sára | |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny vármegyei forduló | XVIII. | Cserepes Eszter | 5. | Dr. Szabóné Zavaczki Andrea | |
Zrínyi Ilona Matematikaverseny vármegyei forduló | XIV. | Mándi Samu | 8. | Majoros Lívia | |
Körzeti Lány labdarúgás | II. |
Felső Sor: Berki Zoé, Kalina Petra, Faggyas Jázmin, Mispál Annamária, Furó Liliána, Mazsu Hanna Alsó sor: Tallárom Noémi, Szocska Zita, Takács Zsófia, Supák Borbála
|
Harcsa Csaba | ||
Magyar Tornaszövetség (MATSZ) Aerobik szakág: Aeorbik Magyar Kupa III. forduló, Sportaerobik, utánpótlás korosztály 12-14 év | I. | Lévay Maja (csoportban) | 7. n | ||
Magyar Tornaszövetség (MATSZ) Aerobik szakág: Aeorbik Magyar Kupa III. forduló, AeroDance, utánpótlás korosztály 12-14 év | I. | Lévay Maja (csoportban) | 7. n | ||
Magyar Tornaszövetség (MATSZ) Aerobik szakág: Aeorbik Magyar Kupasorozat , Budapest Kupa, Sportaerobik, utánpótlás korosztály 12-14 év | I. | Lévay Maja (csoportban) | 7. n | ||
Magyar Tornaszövetség (MATSZ) Aerobik szakág: Aeorbik Magyar Kupa Döntő , AeroDance, utánpótlás korosztály 12-14 év | III. | Lévay Maja (csoportban) | 7. n | ||
Nemzetközi Tornaszövetség nemzetközi versenye: 13th Plovdiv Cup Aerobics Open, Bulgária, Plovdiv, AeroDance - utánpótlás korosztály 12-14 év | I. | Lévay Maja (csoportban) | 7. n | ||
Nemzetközi Tornaszövetség nemzetközi versenye: 13th Plovdiv Cup Aerobics Open, Bulgária, Plovdiv, Sportaerobik - utánpótlás korosztály 12-14 év | IV. | Lévay Maja (csoportban) | 7. n | ||
Nemzetközi Tornaszövetség nemzetközi versenye: 24th Slovak Aerobics Open, Slovak International Championship in Aerobic Gymnastics, Pozsony AeroDance - utánpótlás korosztály 12-14 év | I. | Lévay Maja (csoportban) | 7. n | ||
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny vármegyei forduló | X. | Furó Liliána | 5. | Bellonné Gedeon Zsuzsánna | |
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny vármegyei forduló | XIV. | Gyöngy Zétény | 5. | Kovács Andrea | |
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny vármegyei forduló | IX. | Hegymegi Zsófia | 6. | dr. Szabóné Zvaczki Andrea | |
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny vármegyei forduló | XX. | Balogh Marcell | 6. | Majoros Lívia | |
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny vármegyei forduló | VI. | Mándi Samu | 8. m | Majoros Lívia | |
Futsal bajnokság IV. korcsoport fiú városi | I. |
Arany: Balogh T. Márk, Fehér Erik, Ördög Bálint, Tóth Dániel, Mosolygó Zsolt Csengő utca: Krizsán Zoárd, Pelyvás-Ferenczik Levente Kossuth utca: Komádi Dominik, Szabó Gergő A versenyen három feladatellátási helyen tanuló fiúk közös csapata vett részt. |
Koi Attila | ||
Futsal bajnokság IV. korcsoport fiú vármegyei | III. |
Arany: Balogh T. Márk, Fehér Erik, Ördög Bálint, Tóth Dániel, Mosolygó Zsolt Csengő utca: Krizsán Zoárd, Pelyvás-Ferenczik Levente Kossuth utca: Komádi Dominik, Szabó Gergő A versenyen három feladatellátási helyen tanuló fiúk közös csapata vett részt. |
Koi Attila | ||
IX. Mechwart Lego Kupa vármegyei szintű verseny | X. | Lego Kockák: Sőrés Máté, Chang Milán, Szoóh Péter | 8. k | Ardai Sándor | |
Kézilabda Mátra Kupa területi forduló | III. | Aczél Emese Luca (csapatban) | 5. m | ||
Dance Stage 2022 XVI. Nemzetközi Táncművészeti Verseny | Ezüst minősítés | Balogh Hanna Lotti (szóló, csapat) | 5. m | ||
Országos FIT KID DANCE FREE | VII. | Balogh Hanna Lotti (szóló) | 5. m | ||
Országos FIT KID DANCE FREE | Ezüst minősítés | Balogh Hanna Lotti (csapat) | 5. m | ||
XXVIII. Országos Táncművészeti Fesztivál | III. | Balogh Hanna Lotti (csapat) | 5. m | ||
XVI. Hajdúvárosok Gyermek Labdarúgó torna - DEAC |
II. Torna legjobb játékosa |
Halczman Zétény (csapat) | 5. m | ||
Diákolimpia labdarúgás vármegyei forduló | I. | Halczman Zétény (csapat) | 5. m | ||
Diákolimpia labdarúgás országos | XVIII. | Halczman Zétény (csapat) | 5. m | ||
Fragaria Cup szlovákiai focitorna - DEAC | IV. | Halczman Zétény (csapat) | 5. m | ||
Vármegyei Diákolimpia Torna "B" kategória | IV. | Nagy Máté | 5. m | ||
U13-as leány tehetségek kispályás kupa | I. | Takács Zsófia (csapat) | 5. m | ||
XX. Kolláth Béla Emléktorna U14-es korosztály | I. | Takács Zsófia (csapat) | 5. m | ||
"E" Országos Bajnokság U21 10Tánc magyar Bajnokság GY II. D standard | IV. | Veres Benedek Áron | 5. m | ||
"E" Országos Bajnokság U21 10Tánc magyar Bajnokság Gy II. D latin-amerikai | I. | Veres Benedek Áron | 5. m | ||
XVIII. Kistelek Open Gy II. D standard | IV. | Veres Benedek Áron | 5. m | ||
XVIII. Kistelek Open Gy II. D latin-amerikai | III. | Veres Benedek Áron | 5. m | ||
XVIII. Kistelek Open Gy II. B standard | IV. | Veres Benedek Áron | 5. m | ||
XVIII. Kistelek Open Gy II. B latin-amerikai | V. | Veres Benedek Áron | 5. m | ||
XVIII. Kistelek Open J I. D latin-amerikai | V. | Veres Benedek Áron | 5. m | ||
"D" Országos Bajnokság Gy II. D standard | II. | Veres Benedek Áron | 5. m | ||
"D" Országos Bajnokság Gy II. D latin-amerikai | III. | Veres Benedek Áron | 5. m | ||
33. BEM KUPA JN1-D standard | III. | Veres Benedek Áron | 5. m | ||
33. BEM KUPA JN1-C latin-amerikai | V. | Veres Benedek Áron | 5. m | ||
C Országos Bajnokság és Klubközi Táncverseny J I. D standard | IX. | Veres Benedek Áron | 5. m | ||
C Országos Bajnokság és Klubközi Táncverseny Gy II. C OB latin-amerikai | I. | Veres Benedek Áron | 5. m | ||
DanceNet Kupa Táncverseny Gy II. D standard | II. | Veres Benedek Áron | 5. m | ||
DanceNet Kupa Táncverseny J I. D standard | V. | Veres Benedek Áron | 5. m | ||
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság standard | I. | Veres Benedek Áron | 5. m | ||
Kelet-Magyarország Területi Bajnokság latin-amerikai | II. | Veres Benedek Áron | 5. m | ||
Tíztánc Nyolctánc Magyar Bajnokság | II. | Veres Benedek Áron | 5. m | ||
Tíztánc Nyolctánc Magyar Bajnokság | III. | Veres Benedek Áron | 5. m | ||
Tíztánc Nyolctánc Magyar Bajnokság | IX. | Veres Benedek Áron | 5. m | ||
Teremröplabda Bajnokság Fiú U13 II. osztály, középszakasz . DEAC csapat |
VI. tabella |
Bodó Vilmos, Gyöngy Zétény, Gyulai István, Radácsi Dávid, Török Botond, Veszeli Tamás | 5. m | ||
Titok Arany János Magyarverseny | országos döntőbe jutott |
Matkó Gréta
|
5. m | ||
Titok Arany János Magyarverseny | országos döntőbe jutott | Fehér Fanni | 5. k | Jónásné Visnyai Ágnes | |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 1. forduló | 2. fordulóba jutott | Fazekas Dorina | 5. k | Jónásné Visnyai Ágnes | |
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 1. forduló | 2. fordulóba jutott | Furó Liliána | 5. k | Jónásné Visnyai Ágnes | |
Dózsa György Általános Iskola megyei kompetenciaalapú feladatokra épülő játékos német vetélkedő | III. | 3 tolle Mädchen: Kánya Abigél, Lukács Anna, Cserepes Eszter | 5. | Gaál Krisztina | |
ATFSZ Sportszövetség által meghírdetett Super Fitness verseny SFS kötelező kategória | Ezüst minősítés - 2. szint | Kulcsár Blanka | 6. n | ||
Magyar Kupa 3. forduló Basic Aerobik UP2 lány | V. | Kulcsár Flóra (egyéni) | 6. n | ||
UP2 csoport Flex - HD Debrecen DSE | I. | Kulcsár Flóra | 6. n | ||
Kelet - Magyarországi Területi Diákolimpia Basic Aerobik UP 2 lány |
III. (döntőbe jutott) |
Kulcsár Flóra (egyéni) | 6. n | ||
ATFSZ Sportszövetség által meghírdetett Super Fitness verseny SFS kötelező kategória | Arany minősítés - 3. szint. | Darabos Nóra | 6. n | ||
X. Jászsági Gyermek és Ifjúsági Szólótáncverseny néptánc kategória | Kiemelt Arany minősítés | Szűcs Mira | 6. n | ||
Párbaj tőr, Szolnok utánpótlás reginális verseny őszi és tavaszi forduló gyermek kategória | I. | Mező Eliza | 6. n | ||
Párbaj tőr, Szolnok utánpótlás reginális verseny őszi és tavaszi forduló újonc kategória | IV. | Mező Eliza | 6. n | ||
Párbaj tőr, Szolnok utánpótlás reginális verseny őszi és tavaszi forduló serdülő kategória | V. | Mező Eliza | 6. n | ||
XXXIII. Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny | 2. fordulóba jutott | Nagy Gergely Tamás | 8. n | Varga Tamás | |
Jedlik Országos Fizikaverseny | Országos döntőbe jutott | Barkaszi Levente | 7. k | Varga Tamás | |
Jedlik Országos Fizikaverseny | Országos döntőbe jutott | Hlavacska Dénes | 7. k | Varga Tamás | |
Jedlik Országos Fizikaverseny | Országos döntőbe jutott | Kovács Ádám | 7. k | Varga Tamás | |
Jedlik Országos Fizikaverseny | Országos döntőbe jutott | Szabó Zsolt Levente | 7. k | Varga Tamás | |
Jedlik Országos Fizikaverseny | Országos döntőbe jutott | Tallárom Rebeka Lívia | 7. k | Varga Tamás | |
Jedlik Országos Fizikaverseny | Országos döntőbe jutott | Végvári-Nagy Klára | 7. k | Varga Tamás | |
Jedlik Országos Fizikaverseny | Országos döntőbe jutott | Szentmiklósi Tamás | 7. n | Varga Tamás | |
Országos gyorakorcsolya diákolimpia rovid- és hosszútávon | III. |
Fodor Péter |
6. k | ||
Országos junior divíziós rövidpályás gyorskorcsolya versenyen II. divízió, 500-es táv | III. | Ortutay Viktor | 6. n | ||
Mozaik Tanulmányi Verseny, angol nyelv, Science kategória, országos forduló | V. |
Maródi Éda |
5. n | ||
Mozaik Tanulmányi Verseny, matematika, 5-6. évfolyam, országos forduló | XIII. |
Maródi Éda |
5. n | ||
Kaán Károly XXXI. Országos Természet. és Környezetismereti Verseny vármegyei forduló | II. | Nováki Balázs | 5. m | Albi Éva | |
Kaán Károly XXXI. Országos Természet. és Környezetismereti Verseny vármegyei forduló | V. |
Gyöngy Zétény
(és Nováki Balázs) |
5. m | Albi Éva | |
Martin Kupa Nemzetközi Jégkorongtorna, Szlovákia | bronz érem | Lipták Levente (csapat) | 5. m | ||
Tóth Péter Emlékverseny Judo Diák A kategória | I. | Salamon Lea | 5. m | ||
Harsányi Judo Gála, Judo Diák A kategória | I. | Salamon Lea | 5. m | ||
Diák A, B Országos Bajnokság Paks, Judo Diák A kategória | II. | Salamon Lea | 5. m | ||
Harsányi Mikulás Kupa, Judo Diák A kategória | I. | Salamon Lea | 5. m | ||
Diákolimpia Győr, Judo Diák A kategória | III. | Salamon Lea | 5. m | ||
Judo Gála Mórahalom, Judo Diák A kategória | IV. | Salamon Lea | 5. m | ||
Hello USA! országos levelező verseny | II. | Kenyhercz Lili | 5. k | ||
Medve Matek Medvebocs kategória | VI. | Aczél Emese, Szocska Zita, Gyöngy Zétény | 5. m | ||
Tudásbajnokság Természetismeret megyei forduló | III. | Gyöngy Zétény | 5. m | ||
Tudásbajnokság Angol nyelv kezdő megyei forduló | IV. | Gyöngy Zétény | 5. m | ||
Tudásbajnokság Matematika megyei forduló | IX. | Gyöngy Zétény | 5. m | ||
Reading in English megyei angol nyelvi olvasó verseny (Starter) | II. | Gyöngy Zétény | 5. m | Szotákné Hoppál Ibolya | |
Reading in English megyei angol nyelvi olvasó verseny (Starter) | V. | Kerekes Zalán Balázs | 5. m | Szotákné Hoppál Ibolya | |
Medve Szabadtéri Matekverseny, Medvebocs ketegória | III. | Pusztai Armand, Balogh Marcell | Majoros Lívia | ||
Medve Szabadtéri Matekverseny, Medvebocs ketegória | VI. | Aczél Emese, Gyöngy Zétény, Szocska Zita | 5. m | Kovács Andrea | |
Diákolimpis Röplabda megyei döntő | III. | Halka Lili Hanna, Pacsura Jázmin, Varga-Takács Hédi, Balogh Boglárka, Tallárom Rebeka | 7. k | ||
DEAC röplabda országos döntő | II. | Halka Lili Hanna, Pacsura Jázmin, Varga-Takács Hédi | 7. k | ||
Modern Tánccsoportok Magyarországi Szövetsége országos verseny | II. | Kiss Tímea | 7. k | ||
Extreme Trail akadály és terepfutóverseny | VI. | Kállay Ferenc | 7. k | ||
Diákolimpia uszonyos úszás országos döntő | Mandula Veronika, különböző versenyszámokban II., III., IV., V. helyezés | 7. k | |||
X. Országos gyermek fúvószenekari verseny | I. | Mandula Veronika, Kovács Boglárka | 7. k | ||
II. Regionális Mélyrézfúvós Találkozó és Verseny | Ezüst minősítés | Kovács Boglárka | 7. k | ||
Jedlik Ányos fizikaverseny országos döntő | V. | Szabó Zsolt | 7. k | Varga Tamás | |
Jedlik Ányos fizikaverseny országos döntő | VI. | Tallárom Rebeka | 7. k | Varga Tamás | |
Jedlik Ányos fizikaverseny országos döntő | VII. | Hlavacska Dénes | 7. k | Varga Tamás | |
Jedlik Ányos fizikaverseny országos döntő | VII. | Barkaszi Levente | 7. k | Varga Tamás | |
Jedlik Ányos fizikaverseny országos döntő | VII. | Kovács Ádám | 7. k | Varga Tamás | |
DEAC U12 labdarúgás Gödöllői Juniális -kupa | II. | Halczman Zétény | 5. m | ||
Mini Drive ügyességi kategória | II. | GOLD5M csapat: Bodor Bálint. Lipták Levente, Szarukán Levente, Török Botond, Veres Benedek. Veszeli Tamás | 5. m | ||
Mini Drive öszetett kategória | II. | GOLD5M csapat: Bodor Bálint. Lipták Levente, Szarukán Levente, Török Botond, Veres Benedek. Veszeli Tamás | 5. m |
Frissítés dátuma: 2023.06.26.